Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY Escrow Box – купуй в інтернеті безпечно

Сьогодні дрібні продавці часто продають товар через соціальні мережі або інші аналогічні майданчики напряму покупцю, а не через магазин. Однак проблема недостатньої довіри між покупцем і продавцем вельми шкодить таким продажам, адже вони, швидше за все, не знають один одного. Перед тим, як надіслати товар поштою, продавець вимагає гроші наперед, оскільки не впевнений, що покупець все ж таки купить товар. В свою чергу замовник не ризикує робити передоплату, оскільки не впевнений у надійності продавця.

25 Березня 2019

UAPAY Escrow Box – купуй в інтернеті безпечно

Саме тому компанія UAPAY пропонує новий сервіс Escrow Box. Цей майданчик дозволяє оформлювати безпечні угоди в інтернеті між продавцем і покупцем, які не довіряють один одному в повній мірі.

Оформлюючи продаж товарів за допомогою Escrow Box, продавець отримує гарантії, що покупець платоспроможний і справді зацікавлений у придбанні товару. В свою чергу покупець нічим не ризикує, адже якщо товар не відповідає його очікуванням, він поверне його назад постачальнику та негайно отримає свої гроші назад. Щоб більш детально дізнатися, як це працює, подивіться відеоролік, який ми підготували.


Підпишіться на розсилку новин: