Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY візьме участь в конференції «Картковий бізнес та технології 2018»

14 грудня в київському Favor Park Hotel (вул. Маршала Конєва, 6) відбудеться конференція «Картковий бізнес та технології 2018», що присвячена перспективам розвитку карткового, транзакційного бізнесу і платіжної індустрії в цілому.

11 Грудня 2018

UAPAY візьме участь в конференції «Картковий бізнес та технології 2018»

На заході будуть продемонстровані кращі проекти 2018 року, найцікавіші кейси, технологічні новинки від найбільш активних та динамічно зростаючих учасників ринку. В рамках одного дня та одного майданчика відвідувачі зможуть ознайомитися з традиційним оглядом поточного стану ринку і отримати новий прогноз на майбутнє. Серед ключових тем конференції заплановано розглянути тренди та споживчі настрої 2018 – 2019 років; розвиток продуктового ряду і управління прибутковістю; поточний стан оплати міського транспорту картами банків; нові методи аутентифікації користувачів і засоби безпеки. Також буде охоплена тематика цифрових prepaid-карток для смартфонів та їх міграція в mobile-сегмент, надано аналіз нових правил від регулятора. 

Фахівці профільних підрозділів карткового бізнесу, е-commerce, платіжних систем, відділів маркетингу та продажів банків зберуться разом, щоб обмінятися досвідом, ідеями, отримати корисні інсайти, налагодити ділові зв'язки і відкрити нові можливості у розвитку бізнесу. 

В рамках конференції відвідувачі зможуть послухати дискусійну панель «Майбутнє мобільних гаманців: світова практика і українські реалії», в якій приймуть участь Дмитро Зарахович, керуючий партнер UAPAY, Олександр Стельмах, директор Digital Solutions, Visa, та інші лідери ринку. В якості модератора дискусії виступить Денис Салун, співзасновник Card technology and system. Початок дискусії запланований на 14-20.

Підпишіться на розсилку новин: