Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY анонсує участь у конференції UAFIN.TECH 2018

6 грудня в Києві вперше відбудеться конференція з фінансових технологій UAFIN.TECH — найгучніша подія міжнародного рівня на українському фінтех-ринку.

3 Грудня 2018

UAPAY анонсує участь у конференції UAFIN.TECH 2018

UAFIN.TECH — майданчик не лише для обговорення трендів, але й для продуктивного нетворкінгу з лідерами світової та національної фінансових індустрій. На конференції зустрінуться представники фінансового та інших ринків, стартапи, регулятори і міжнародні організації, акселератори, інкубатори, венчурні інвестори та інвестиційні маркетплейси.

Саме тут можна знайти все необхідне для власного стартапу та бізнесу — інвестора, партнера, співробітника, чи навіть винайти саму ідею майбутньої справи.

Серед спікерів — професіонали вищого класу, що створюють тренди, а не йдуть за ними. Це стратеги компаній-єдинорогів (компаній, чия капіталізація перевищила $ 1 млрд) Revolut і Transferwise, месенджера Viber, фінтех-гуру Кріс Скіннер і Слава Солодкий, один з ТОП-35 найбільш впливових фінтех-інвесторів в світі, а також голова Національного банку Україна та керівники українських банків і фінтех-компаній. І саме на UAFIN.TECH вони розкажуть, яким світ буде завтра.

Тематика конференції сфокусована на глобальних тенденціях та практиках, а також методах їх оптимального застосування в Україні. Слухачі зможуть прийняти участь в обговоренні місця України на глобальній арені, рішеннях та продуктах, які ми можемо запропонувати світу. А на фінтех-алеї можна буде оцінити й конкретні приклади.

Компанія UAPAY є офіційним спонсором конференції. На стенді UAPAY в експо-зоні відвідувачі отримають можливість дізнатися про переваги сервісу UAPAY.UA та UAPAY Escrow Box для бізнесу і пересічних споживачів. 

В рамках конференції відбудеться панельна дискусія «Інфраструктура для масштабування фінтеху», в якій візьмуть участь Дмитро Зарахович, керуючий партнер UAPAY і Softinvest Holding, та представники Tieto, фінської компанії з надання ІТ-послуг для промисловості і сфери обслуговування. Модератором дискусії виступить Джон Оуенс, Міжнародний радник з фінтеху, PWC Consulting, що входить у ТОП-100 фінтех-інфлуенсерів 2018 року. Панельна дискусія пройде з 17.30 до 18.30 у конференц-холі Mercure Congress Centre за адресою: Київ, вул. В. Гетьмана, 6.

Підпишіться на розсилку новин: