Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Дмитро Зарахович візьме участь у панельній дискусії «Fintech в Україні — розробка та успішний досвід впровадження»

Нові технології, що трансформують фінансову систему, розвиваються високими темпами в усьому світі. Цей вектор розвитку відіграє все більш важливу роль в Україні і вимагає належної уваги.

29 Листопада 2018

Дмитро Зарахович візьме участь у панельній дискусії «Fintech в Україні — розробка та успішний досвід впровадження»

30 листопада у Києві відбудеться конференція «Fintech як ключовий драйвер трансформації фінансової системи» (Fintech as a key driver of financial system transformation), спільно організований асоціацією UVCA і компанією KPMG.

В рамках конференції відбудеться дискусія «Fintech в Україні — розробка та успішний досвід впровадження», присвячена обговоренню теми еволюції українського ринку Fintech за останні роки. Дмитро Зарахович, керуючий партнер UAPAY і Softinvest Holding, візьме участь у панельній дискусії в якості експерта. Модератором дискусії виступить Ольга Афанасьєва, генеральний директор UVCA.

Відзначимо, що в минулому році Дмитро Зарахович став одним з переможців другого щорічного конкурсу PaySpace Magazine Awards 2017, посівши третє місце в номінації «За особистий внесок у розвиток сфери стартапів і інвестицій».

Панельна дискусія пройде з 14.30 до 15.30 в бізнес-центрі «Сенатор», вул. Московська, 32/2.

Підпишіться на розсилку новин: