Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Тепер гаманець Masterpass можна підключити через UAPAY

В Україні сьогодні нараховується більш, ніж 20 тис інтернет-магазинів, в яких щорічно купують товари та послуги приблизно 7 млн українців. Щорічний товарообіг в сфері онлайн-торгівлі сягає 50 млрд грн, притому ця цифра постійно збільшується. Аналіз ринку свідчить про високий рівень конкуренції в сегменті e-commerce, а це говорить про те, що учасники повинні активно боротися за клієнта. І боротися не тільки шляхом активного маркетингу та продуманої цінової політики, але й за рахунок досконалого технічного сервісу. Адже особливо клієнтів онлайн-магазинах турбує складна процедуру замовлення товару та оплати:  необхідність заповнення великих форм, технічні проблеми при проходженні транзакції та низька швидкість оплати.

29 Листопада 2018

Тепер гаманець Masterpass можна підключити через UAPAY

Всі ці проблеми або залишать неприємне враження від магазину і небажання ще раз там що-небудь купувати, або ж навіть стануть причиною відмови від покупки. До речі, досвід показує, що коли замовник два рази підряд не зміг виконати вдалу трансакцію, він просто відмовляться від оплати та купівлі товару.

Інтернет-магазин повинен надавати сервіс оплати, наближений до ідеального та який не буде створювати незручності під час покупки. Одним із рішень є сервіс Masterpass платформа для e-commerce, яка дозволяє покупцеві здійснювати швидкі і безпечні онлайн-платежі на будь-яких пристроях.

Популярність Masterpass зростає. Сьогодні платформа цифрових гаманців Masterpass працює в 35 країнах світу в більш ніж 270 тисячах магазинів. В компанії Mastercard стверджують, що використання Masterpass в середньому на 40% збільшує обсяг платіжних операцій в країні в цілому.

По суті, онлайн-гаманець Masterpass є захищеним сховищем банківських карт. Таким чином, користувачеві не потрібно щоразу вводити дані своєї карти при оплаті будь-яких товарів або послуг на сайті інтернет-магазину. Masterpass гаманець дозволяє використовувати будь-яку банківську картку: Masterсard, Visa.

Сервіс UAPAY запустив Masterpass

Якщо вам потрібно інтегрувати гаманець Masterpass як метод оплати на свій сайт - вам допоможе fintech-компанія UAPAY.

Користувач прямо з платіжної сторінки UAPAY отримує можливість заходити в гаманець Masterpass, щоб видаляти або додавати власні картки. При підключенні свого гаманця до сайту продавця користувач отримує через SMS шестизначний код на номер телефону, який зареєстрований в банку по одній з карт. Введення цього коду достатньо для авторизації при роботі з гаманцем.

Заступник директора компанії UAPAY Дмитро Гололобов відзначає наступні переваги використання Masterpass: «По-перше, користувач отримує можливість оплати в один клік. По-друге, клієнт не вводить дані своєї карти на платіжній формі, що забезпечує високий рівень безпеки інформації. По-третє, це можливість безпечної оплати з будь-якого пристрою: ПК, смартфону, планшету. І нарешті варто відзначити швидку і просту інтеграцію рішення на сайт онлайн-магазину, що надає UAPAY».

Реалізація оплати в один клік дозволяє спростити процес: адже не потрібно вводити кожен раз номер карти, термін дії і CVC-код. Також, маючи кілька збережених платіжних карт в гаманці (причому як MasterCard, так і Visa), можна дуже легко та просто переключатися між ними та обирати потрібну картку.

Підпишіться на розсилку новин: