Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY ESCROW BOX – сервіс для безпечних угод в інтернеті

В останні роки в сфері онлайн-торгівлі з’явився новий напрямок — продажі типу customer-to-customer (С2С), коли індивідуальний продавець пропонує товар покупцеві безпосередньо, не звертаючись до магазинів або майданчиків онлайн-оголошень. Наприклад, він може розмістити оголошення про продаж товару на своїй сторінці в соціальних мережах або рекламувати товар в тому ж Facebook або Instagram. Подібний підхід разюче відрізняється від схеми «магазин — покупець». Однак таким методам продажу серйозно шкодить проблема недостатньої довіри між покупцем і продавцем, адже вони, швидше за все, не знають один одного. Нерідко продавець вимагає гроші за товар вперед, оскільки не впевнений, що покупець в результаті купить товар. В той же час замовник не ризикує зробити передоплату, оскільки не впевнений у якості товару, що пропонується, та надійності продавця.

26 Листопада 2018

UAPAY ESCROW BOX – сервіс для безпечних угод в інтернеті

Саме для таких випадків призначений новий сервіс Escrow Box. Це майданчик для оформлення безпечних угод в інтернеті між продавцем і покупцем, які незнайомі між собою і тому не довіряють один одному в повній мірі.

Оформлюючи продаж товарів за допомогою Escrow Box, продавець отримує гарантії, що покупець платоспроможний і справді зацікавлений у придбанні товару. В свою чергу покупець нічим не ризикує, адже якщо товар не відповідає його очікуванням, він поверне його назад постачальнику та негайно отримає свої гроші назад.

Як це працює?

Крок 1. Покупець та продавець домовляються про угоду.

Вам сподобався товар у продавця, що продає товар через соціальні мережі, та ви не впевнені в якості товару або чесності самого постачальника? Запропонуйте оформити безпечну угоду на Escrow Box. Чесний продавець, який впевнений у якості товару, не відмовиться. 

Крок 2. Продавець створює угоду для продажу.

На сайті Escrow Box продавець викладає опис товару, вказує свої контактні дані (номер телефону та адресу email), номер картки, куди будуть зараховані гроші, та отримує веб-посилання для оплати. Підкреслюємо, що продавець не вказує жодних конфіденційних даних, таких як CVC-код картки, PIN-код, тощо.

Крок 3. Продавець відправляє веб-посилання покупцю.

Створивши посилання для оплати, продавець відправляє його покупцю через SMS, email, через будь-який месенджер чи іншим способом.

Крок 4. Покупець здійснює оплату.

Перейшовши за веб-посиланням, покупець вказує, куди йому доставити товар, після чого здійснює оплату за товар та його доставку. Гроші з його картки переводяться на безпечний рахунок Escrow Box та надійно зберігаються там до підтвердження успішного завершення угоди.

Крок 5. Покупець у відділенні перевізника оглядає товар.

Якщо товар відповідає очікуванням покупця, він забирає посилку, а гроші негайно зараховуються на рахунок продавця. Якщо ж покупець відмовляється забирати посилку, служба доставки повертає товар продавцю, а гроші повертаються на картку покупця.

Escrow Box – це універсальний сервіс, що може стати в нагоді будь-якому продавцю та покупцю. Окрім використання на сайті, сервіс також легко інтегрується з інтернет-магазинами, класифайдами, маркетплейсами та іншими майданчиками, на яких продаються товари.


Підпишіться на розсилку новин: