Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY візьме участь у конференції FinRetail 2018

23 листопада 2018 року в київському концерт-холі «Оазис» (вул. Липківського, 1А, 3-й поверх) відбудеться конференція FinRetail 2018 — єдиний в Україні спеціалізований практичний захід для всіх ключових гравців фінансового ринку.

21 Листопада 2018

UAPAY візьме участь у конференції FinRetail 2018

В програмі цьогорічної конференції заплановані виступи топ-менеджерів НБУ, доповіді від відомих експертів ринку та дискусійна панель «Шляхи розвитку фінансового сектора». Очікується кілька сотен учасників, також запланована масштабна демо-зона. 

Банки і страхові компанії, фінтех-розробники, мобільні оператори і рітейлери зберуться разом, щоб почути про кращі кейси по просуванню і продажу, формуванню лояльних клієнтів, пошуку нових ніш, реалізації партнерських проектів, законодавчих ініціативах та технологічних новинках.

FinRetail — це майданчик для обміну досвідом, ідеями, місце для налагодження ділових зв'язків, натхнення і відкриття нових можливостей у розвитку бізнесу.

Компанія UAPAY є офіційним спонсором конференції. На стенді UAPAY всі відвідувачі зможуть дізнатися про переваги сервісу UAPAY.UA та UAPAY Escrow Box для бізнесу і пересічних споживачів. 

Оскільки конференція відбудеться якраз в чорну п'ятницю, компанія запропонує знижку на інтернет-еквайринг всім партнерам, які залишать свої контакти представнику на стенді UAPAY.

Підпишіться на розсилку новин: