Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Компанія UAPAY, що входить до складу Softinvest Holding, бере участь у конкурсі PaySpace Magazine Awards 2018

Спеціалізований онлайн-журнал PaySpace Magazine проводить третій щорічний конкурс PaySpace Magazine Awards 2018, який ставить на меті визначити лідерів українського ринку e-commerce та FinTech. Відкрите інтернет-голосування та провідні експерти ринку допоможуть визначити кращі компанії ринку у 21 номінації.

5 Листопада 2018

Компанія UAPAY, що входить до складу Softinvest Holding, бере участь у конкурсі PaySpace Magazine Awards 2018

Сервіс безпечних угод в інтернеті між продавцем і покупцем UAPAY ESCROW BOX висунутий на премію в категорії НАЙКРАЩИЙ TECHFIN ПРОЕКТ.

Національний платіжний сервіс UAPAY номінується відразу за двома категоріями: НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС ПО ПЕРЕКАЗУ ГРОШЕЙ З КАРТИ НА КАРТУ та НАЙКРАЩИЙ ПАРТНЕР ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ ПО ПРИЙОМУ ПЛАТЕЖІВ.

Дмитро Зарахович, керуючий партнер UAPAY і SoftInvest Holding, номінується на премію в категорії: ЕКСПЕРТ РОКУ В СФЕРІ FINTECH.

Нагадаємо, що саме за ініціативи фінансової компанії «ЮАПЕЙ», яка надає національний платіжний сервіс UAPAY, був реалізований перший в Україні escrow-сервіс «Безпечна угода» для популярної платформи онлайн-оголошень OLX. Цю послугу було запущено в травні 2017 року. З тих пір сервісом скористалися сотні тисяч покупців та продавців, що працюють з платформою OLX. Зараз escrow-сервіс від UAPAY також успішно працює на популярних онлайн-маркетах PROM.UA та BIGL.UA.

Голосування продовжиться до 30 листопада. Якщо ви вже встигли познайомитися з унікальним escrow-продуктом від UAPAY та відчули всі переваги інноваційного платіжного сервісу, запрошуємо вас віддати свій голос за номінантів, висунутих компаніями UAPAY та SoftInvest Holding!

Підпишіться на розсилку новин: