Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Дмитро Зарахович прийняв участь в панельній дискусії Disruptive FinTech в рамках UNIT Fintech Forum 2018

19 квітня в Україні відбулася конференція UNIT Fintech Forum 2018, де обговорювалося майбутнє банківської системи, сучасні технології та інновації. Конференція, що пройшла на території технопарку UNIT.City та за підтримки інвестиційної компанії UFuture, зібрала понад 300 гостей – представників фінансового сектору.

20 Квітня 2018

Дмитро Зарахович прийняв участь в панельній дискусії Disruptive FinTech в рамках UNIT Fintech Forum 2018

Дмитро Зарахович, керуючий партнер «ЮАПЕЙ» та Softinvest Holding, прийняв участь в панельній дискусії Disruptive FinTech technologies, в якій обговорювалися найбільш проривні технології на фінансовому ринку.

Сьогодні на ринку створюється дуже багато «рекламного шуму» навколо криптовалют та технології блокчейн. Втім Дмитро Зарахович вважає, що невиправдано усі рішення будувати на базі блокчейну, адже ця технологія повільно працює і вимагає великих обчислювальних ресурсів. «В рамках проекту OLX-доставка ми зробили рішення, аналогічне смарт-контрактам, але без використання блокчейна. Оскільки з моєї точки зору, блокчейн – це дорога та повільна технологія, і там де можливо, його треба уникати».

Для того, щоб в рамках будь-якої юрисдикції займатися будь-якою діяльністю, потрібно відповідати вимогам цієї юрисдикції. В будь-якому фінансовому бізнесі є наступні шари: технологія, інформація, юридичні вимоги, тобто законодавство, а також вимоги щодо дотримання бухгалтерських принципів обліку і руху грошей. Всі ці шари повинні складати єдине ціле, і будь-який бізнес-проект повинен відповідати всім вищезгаданим умовам. Якщо ж блокчейн вирвати з контексту цих 4 шарів, то ця технологія не буде дієвою.

У зв'язку з популяризацією криптовалюти багато експертів вважають, що традиційні банки скоро зникнуть. Однак така думка є хибною, впевнений Дмитро Зарахович. Фактично з самого моменту появи банків їх основним завданням було кредитування бізнесу. І це одна з причин, чому банки навряд чи коли-небудь зникнуть.
Підпишіться на розсилку новин: