Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY виступить золотим спонсором конференції BlockchainUA

23 березня, в конференц-холі «Оазис» в Києві відбудеться міжнародна конференція BlockchainUA. Захід ставить на меті підвищити поінформованість учасників про технологію blockchain та криптовалюти, а також збільшити інтерес до України на міжнародному рівні.

21 Березня 2018

UAPAY виступить  золотим спонсором конференції BlockchainUA

Більше 60 експертів з 14 країн і понад 1000 учасників зберуться в Києві, щоб обмінятися досвідом в області розробки рішень для фінансової індустрії з використанням технології blockchain. Аудиторія BlockchainUA – експерти в галузі FinTech, підприємці, банкіри, студенти, представники урядових організацій, страхових і фінансових компаній.

Золотим спонсором конференції виступить фінансовий оператор UAPAY, що надає фінансову платформу UAPAY.UA

Дмитро Зарахович, керуючий партнер компанії UAPAY та SoftInvest Holding, візьме участь в панельній дискусії, присвяченій тематиці Fintech, в якості спікера. Дискусія відбудеться в 17-00 на головній сцені.

«Blockchain та Fintech вже зараз мають багато точок дотику. Але це — лише початок. Потенціал blockchain у фінансовій сфері набагато ширший, і ми переконаємося в цьому вже в найближчому майбутньому. Саме про нові можливості для Fintech будемо говорити на панельній дискусії в рамках конференції BlockchainUA», — зазначив Дмитро Зарахович.

Нагадаємо, що фінансовий оператор UAPAY, який входить до складу Softinvest Holding, надає фінансову платформу UAPAY.UA, яка забезпечує національний платіжний сервіс, послуги інтернет-еквайрингу, P2P-переказів та онлайн-платежів. UAPAY створює унікальні бізнес-рішення в сфері фінансових сервісів та електронної комерції, в тому числі виконує розробку, інтеграцію і супровід сервісу UAPAY Escrow. Діяльність UAPAY ліцензована Національним банком України і відповідає міжнародному стандарту PCI DSS 3.2. UAPAY внесений в білий список платіжних систем ЕМА.

Підпишіться на розсилку новин: