Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

UAPAY підтримав спонсорською участю конференцію Ukraine Financial Innovations Day

16 лютого в Києві відбулась подія Ukraine Financial Innovations Day, що об’єднала експертів ринку, банкірів, інвесторів і найкращі українські стартапи в галузі фінансових технологій.  

23 Лютого 2018

UAPAY підтримав спонсорською участю конференцію Ukraine Financial Innovations Day

В рамках Ukraine Financial Innovations Day на гостей чекав експертний огляд трендів і перспектив ринку фінансових інновацій. Учасники обговорили глобальне фінансове майбутнє і внесок України, перспективи співпраці банків і нових гравців, а також регуляторні практики у розвитку екосистеми фінтеху.

Дмитро Зарахович, керуючий партнер компанії UAPAY та SoftInvest Holding, що взяв участь в конференції в якості експерта, висловив своє бачення розвитку стартап-економіки в Україні. В своєму виступі він торкнувся основних складнощів в роботі фінтех-стартапів та їх взаємодії з інвесторами.

Проведене на завершення опитування серед гостей заходу виявило, що 65% учасників впевнені в тому, що Україна стане центром стартапономіки Східної Європи. Дмитро Зарахович прокоментував своє бачення такої перспективи: «Я вважаю, що це станеться саме так, оскільки у порівнянні з іншими країнами Східної Європи в нас дуже сильна фізико-математичних школа. Це має важливе значення, адже працюючи в сфері фінтех, треба однаково добре розбиратись і в фінансах, і в технологіях, інакше ви не зможете створити якісний конкурентний продукт».
Підпишіться на розсилку новин: