Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Компанія «ЮАПЕЙ» підтримає Ukrainian eCommerce Hackathon

10-11 лютого в Києві відбудеться перший Ukrainian eCommerce Hackathon – важлива подія, спрямована на розвиток ринку електронної комерції в Україні. В рамках хакатону учасники протягом двох днів зможуть з нуля створити торговий онлайн-проект на SaaS платформі ХОРОШОП, включно з інтеграцією API логістичного оператора НОВА ПОШТА та платіжного сервісу UAPAY, а також отримають практичні навички щодо розвитку та просування інтернет-магазину.

29 Січня 2018

Компанія «ЮАПЕЙ» підтримає Ukrainian eCommerce Hackathon

Спонсором і платіжним партнером хакатону виступить компанія «ЮАПЕЙ», що надає сервіс виконання платежів UAPAY.UA.

Дмитро Зарахович, керуючий партнер «ЮАПЕЙ» та Softinvest Holding, увійде в склад журі, а також буде виконувати роль ментора для команд-учасників.

«Ukrainian eCommerce Hackathon — це важливий крок на шляху до технологічно розвиненого ринку e-commerce в Україні. Впевнений, що ми побачимо велику кількість цікавих та оригінальних проектів, які продемонструють різні підходи до створення інтернет-магазинів», — зазначив Дмитро Зарахович.

Нагадаємо, що українська компанія «ЮАПЕЙ», яка входить в холдинг Softinvest, надає платіжний інструмент UAPAY.UA. Це зручний сервіс грошових переказів, яким можна користуватися без реєстрації і на різних платформах: комп'ютерах, планшетах або смартфонах.

Підпишіться на розсилку новин: