Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Компанія «ЮАПЕЙ» виявила шахрайський інтернет-магазин, що видурював гроші у покупців, прикриваючись сервісом «Безпечна угода»

Фінансова компанія «ЮАПЕЙ» попереджає про небезпеку купівлі в інтернет-магазині «The LensPal» (http://you-foto.com.ua/), який, під прикриттям сервісу «Безпечна угода», пропонує покупцям сплатити гроші за товар, що потім не відвантажує покупцям.

3 Жовтня 2017

Компанія «ЮАПЕЙ» виявила шахрайський інтернет-магазин, що видурював гроші у покупців, прикриваючись сервісом «Безпечна угода»

Нагадаємо, що в основі сервісу «Безпечна угода», створеного за підтримки компанії «ЮАПЕЙ» для популярної платформи онлайн-оголошень OLX, лежить принцип умовного депонування. Це рішення дозволяє безпечно купувати та продавати різні речі через інтернет, оскільки гроші, які сплачуються за товар, продавець не отримає доти, доки покупець не забере надісланий товар в пункті доставки і не переконається, що він йому підходить. Як тільки покупець підтверджує своє бажання придбати товар, продавець негайно отримує гроші за нього. Таким чином, послуга «Безпечна угода» вирішує як проблему захисту покупця, так і продавця.

Та справа в тому, що в інтернет-магазині http://you-foto.com.ua/ при оплаті товару замовнику під виглядом «Безпечної угоди» пропонують просто перерахувати гроші на банківську картку шахраїв, надсилаючи запит на переказ коштів. При цьому гроші не потрапляють на транзитний рахунок банку, де вони мають перебувати до того моменту, як покупець отримає товар і підтвердить, що він погоджується його оплатити. Тим самим, інтернет-магазин свідомо вводить в оману потенціальних замовників.

Щоб привабити покупців, інтернет-магазин http://you-foto.com.ua/ виставляє значно занижені ціни на свій товар – професійну фототехніку. Також на сайті вказано, що магазин має склади-розподільники товару Nikon та Canon в декількох містах України, надає гарантію від виробника та співпрацює безпосередньо з офіційними постачальниками. Слід зазначити, що серед варіантів доставки товару є і опція самовивозу зі складу нібито в місті Белгород-Дністровський, але в такому випадку ціна одразу зростає на 2000 гривень. Звичайно кожний покупець обере опцію доставки через Нову пошту з гарантією сервісу «Безпечна угода», щоб зекономити.

Фінансова компанія «ЮАПЕЙ» наголошує, що на сьогодні сервіс «Безпечна угода» діє тільки при купівлі товару на сайті онлайн-оголошень OLX з доставкою через компанію «Нова пошта». (слід зазначити, що з минулого тижня цей сервіс на сайті OLX носить назву «OLX доставка»). Щоб припинити злочинні дії інтернет-магазину http://you-foto.com.ua/, фахівці «ЮАПЕЙ» подали відповідне звернення до Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЕМА та надіслали заяву про злочин у кіберполіцію України.

Нагадаємо, що українська фінансова компанія «ЮАПЕЙ», яка входить в холдинг Softinvest, є оператором платіжного інструменту UAPAY.UA — унікального сервісу, що дозволяє споживачам оплачувати величезний спектр послуг по всій Україні за найвигіднішими тарифами в найширшій мережі точок прийому (відділеннях, банкоматах, через платіжні термінали і в Інтернеті, а також на розрахункових порталах банків-партнерів) будь-яким зручним способом (готівкою, пластиковою карткою або електронним грошима).

Підпишіться на розсилку новин: