Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання

Дмитро Зарахович виступить з доповіддю по криптовалютам на конференції E-CONGRESS 2017

5 жовтня в київському НСК «Олімпійський» відбудеться E-CONGRESS 2017 — бізнес-подія нового формату, яке презентує кращий європейський та український досвід в сфері e-commerce. У програмі конференції — понад 40 доповідей від 75 експертів ринку та 2 панельних дискусії на актуальні теми. Також гості заходу зможуть відвідати виставку, яка об'єднує провідні компанії, що працюють в галузі e-commerce.

3 Жовтня 2017

Дмитро Зарахович виступить з доповіддю по криптовалютам на конференції E-CONGRESS 2017

Фінансова компанія «ЮАПЕЙ» виступить партнером інформаційного блоку Fintech & Blockchain, в рамках якого на конференції будуть підніматися такі теми як Fintech-технології майбутнього, переваги нових технологій мобільних платежів для споживачів та бізнесу, а також перспективи застосування криптовалют.

Дмитро Зарахович, керуючий партнер компанії «ЮАПЕЙ» та SoftInvest Holding, виступить в секції Fintech & Blockchain з доповіддю «Чи можуть криптовалюти бути засобом оплати в класичному e-commerce». Спікер розкаже, що потрібно знати про криптовалюти сьогодні, щоб не упустити можливість заробити на цьому завтра, та проінформує про переваги, які отримають компанії в галузі e-commerce завдяки застосуванню інноваційних платіжних технологій.

Нагадаємо, що українська фінансова компанія «ЮАПЕЙ», яка входить в холдинг Softinvest, надає платіжний інструмент UAPAY.UA. Це зручний сервіс грошових переказів, яким можна користуватися без реєстрації і на різних платформах: комп'ютерах, планшетах або смартфонах.

Підпишіться на розсилку новин: