Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання
38 044 364 11 22

Компанія UAPAY візьме участь в iForum 2017 та представить новітні платіжні сервіси

Найбільша в Україні конференція інтернет-діячів iForum-2017 пройде 25 травня в Міжнародному виставковому центрі за адресою: Броварський проспект, 15. Цього року iForum планує зібрати на захід понад 7000 учасників. Стенд UAPAY знаходиться прямо біля входу в зал Освіта / Інновації, місце В68.

24 Травня 2017

Компанія UAPAY візьме участь в iForum 2017 та представить новітні платіжні сервіси

Фахівці UAPAY представлять відвідувачам стенду новітні технології в сфері онлайн-платежів, ознайомлять їх з інноваційними рішеннями, що були розроблені компанією. В тому числі буде детально представлене рішення «Безпечна угода», що було реалізовано спільно з майданчиком онлайн-оголошень OLX.

Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, що входить в склад Softinvest Holding, надає фінансову платформу UAPAY.UA — національний платіжний сервіс, послуги інтернет-еквайрингу, P2P перекладів і онлайн-платежів; створює унікальні бізнес-рішення в сфері фінансових сервісів та електронної комерції. Сервіс UAPAY.UA ліцензований Національним банком України, відповідає міжнародному стандарту PCI DSS і занесений в білий список платіжних систем ЕМА.

Підпишіться на розсилку новин: