Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання
38 044 364 11 22

Клієнти інтернет-магазину ліцензійного програмного забезпечення Softkey.ua зможуть оплачувати замовлення за допомогою сервісу UAPAY

Українська компанія UAPAY, що надає платіжний сервіс UAPAY.UA, стала інтернет-екваєром інтернет-магазину ліцензійного програмного забезпечення Softkey.ua. Тепер покупці Softkey.ua зможуть купувати софт для дому та бізнесу, оплачуючи його за допомогою сервісу UAPAY.UA.

30 Листопада 2016

Клієнти інтернет-магазину ліцензійного програмного забезпечення Softkey.ua зможуть оплачувати замовлення за допомогою сервісу UAPAY

«На сьогоднішній день ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент програмних продуктів в Україні: від антивірусів і операційних систем до спеціалізованого програмного забезпечення і галузевих рішень. Співпраця з платіжним сервісом UAPAY.UA дозволить нашим замовникам оплачувати свої замовлення будь-платіжною карткою «в один клік» без будь-яких додаткових комісій», - прокоментувала Ганна Боднарчук, директор ТОВ «Софткей-Україна».

«Ми раді оголосити про подальший розвиток платіжного сервісу UAPAY.UA. Щоб зробити для наших користувачів процедуру придбання програмного забезпечення більш простою і зручною, сервіс UAPAY.UA тепер забезпечує інтернет-еквайринг для супермаркету ПО Softkey.ua. Наша компанія володіє добре налагодженими передовими технологіями грошових переказів, і ми запрошуємо торгові майданчики до співпраці », — зазначив Олександр Шульга, директор з розвитку та продажу в ТОВ «Фінансова компанія ЮАПЕЙ».

Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, надає платіжний інструмент UAPAY.UA — унікальний сервіс, що дозволяє споживачам оплачувати величезний спектр послуг по всій Україні по вигідними тарифам у широкій мережі точок прийому (банківських відділеннях, через платіжні термінали і в Інтернеті, а також на розрахункових порталах банків-партнерів) будь-яким зручним способом (готівкою або пластиковою карткою).

ПРО КОМПАНІЮ «СОФТКЕЙ-УКРАЇНА»

ТОВ «Софткей-Україна» (www.softkey.ua) — українська компанія, яка була заснована в 2003 році як перший в Україні спеціалізований інтернет-магазин ліцензійного програмного забезпечення. Замовники купують ПЗ на Softkey.ua, тому що в їх розпорядженні найбільший в Україні каталог програмних продуктів, включаючи унікальні програми зі складним ліцензуванням або ті, що призначені для вузького сегмента користувачів. Крім того, купівля на Softkey.ua завжди вигідна завдяки різноманітним акціям, а електронний ключ або ліцензію замовник отримує «день в день», одразу після надходження оплати.

Високий рівень обслуговування клієнтів є ще однією з переваг Softkey.ua як постачальника програмного забезпечення. З замовниками працюють сертифіковані фахівці вищої категорії, які надають консультації з питань ліцензування продуктів, допомагають підібрати необхідні програми для вирішення завдань покупця.

Щорічно фахівці «Софткей-Україна» підтверджують свій кваліфікаційний рівень шляхом сертифікації у всіх вендорів, продукти яких представлені в каталозі Softkey.ua, вони добре розуміють специфіку роботи підприємств самих різних розмірів і галузей. «Софткей-Україна» працює в рамках Законодавчої бази України, оформляє бухгалтерські документи відповідно до законодавчих вимог.
Підпишіться на розсилку новин: