Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання
38 044 364 11 22

Компанія UAPAY виступила ментором і спонсором Всеукраїнського блокчейн-хакатону

24-25 вересня в Києві відбувся Всеукраїнський блокчейн-хакатон з призовим фондом 85 тисяч грн. Організаторами виступили Інноваційна лабораторія Distributed Lab, а також команда криптографів та фінансистів, що працює з розподіленими технологіями і блокчейном. Компанія UAPAY, що надає однойменний національний платіжний сервіс, взяла участь в якості спонсора і ментора, відкривши API UAPAY для здійснення платіжних операцій через цей сервіс.

18 Жовтня 2016

Компанія UAPAY виступила ментором і спонсором Всеукраїнського блокчейн-хакатону

До участі в Хакатоні допускалися індивідуальні розробники і команди винахідників, економісти, фінансисти, маркетологи, підприємці. При цьому всі бажаючі могли брати участь у Хакатоні безкоштовно.
Всього в ході заходу було представлено понад 10 проектів. 25 вересня авторитетне журі, до складу якого також входив Керуючий партнер UAPAY & Softinvest Дмитро Зарахович, визначило переможців.
Перше місце зайняла команда L1H Володимира Дубініна з компанії Distributed Lab з проектом, який дозволяє страхувати авіарейси від затримок і автоматично виплачувати компенсацію при настанні страхового випадку.
Друге місце зайняла команда Андрія Соболя з проектом Cryptocurrency Index. Розробка складається з чотирьох кріптовалютних індексів: топ-10, топ-9, топ-50 і топ-100 криптовалют до долара.
Третє місце зайняв проект File Storage Marketplace, що дозволяє власникам дискового простору здавати вільний обсяг на дисках в оренду іншим користувачам. Все, що повинен зробити користувач – це встановити на свій комп'ютер спеціалізоване ПО. Таким чином, власники дискового простору отримують додаткову можливість заробітку. Система працює на блокчейн-платформі Ethereum, проте більшість операцій відбувається поза нею з метою здешевлення операцій.
Дмитро Зарахович, коментуючи результати хакатону, відзначив: «Захід здивував різноманіттям рішень, які можна побудувати на базі технології блокчейн. Усі представлені розробки, безумовно, заслуговують на увагу. Що стосується переможців хакатону, то компанія Softinvest Holding прийняла рішення вкласти інвестиції в проект команди L1H зі страхування авіарейсів від затримок з автоматичною виплатою компенсацій».
«Беручи участь у хакатоні в якості спонсора, ми мали на меті залучити професійних розробників до застосування API UAPAY, простимулювати дослідження різних варіантів використання блокчейн-технологій і знайти цікаві проекти для фінансування. Цієї меті ми досягли, більш того, хакатон показав, що ІТ-спільнота проявляє неабиякий інтерес до блокчейну. Таким чином, можна очікувати в перспективі зростання числа нових ідей і реалізованих проектів», — резюмував керуючий партнер UAPAY & Softinvest.
Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, надає платіжний інструмент UAPAY.UA. Це зручний сервіс грошових переказів, яким можна користуватися без реєстрації і на різних платформах: комп'ютерах, планшетах або смартфонах.
Підпишіться на розсилку новин: