Замовити дзвінок Замовити презентацію Поставити запитання
38 044 364 11 22

Компанія UAPay взяла участь в конференції Blockchain & Bitcoin Conference Kiev

У Києві пройшла конференція Blockсhain & Bitcoin Conference Kiev – наймасштабніший захід в СНД, присвячений біткоіну та блокчейну.

17 Жовтня 2016

Компанія UAPay взяла участь в конференції Blockchain & Bitcoin Conference Kiev

Як відомо, Україна входить в першу десятку країн світу за кількістю Bitcoin-нодов у всесвітній Bitcoin-мережі. Українці заробляють близько 15 відсотків від усіх коштів, що виплачуються за майнінг, надаючи для Bitcoin свої обчислювальні потужності. Популярність криптовалюти зростає, деякі інтернет-магазини і ресторани вже почали приймати платежі в біткоінах, а один з великих українських банків навіть оголосив про запуск послуги придбання біткоінів за гривні.
Тому тематика взаємодії блокчейн-технологій і реального фінансового світу – саме так називалася доповідь Дмитра Зараховича, керуючого партнера UAPay і SoftInvest – є особливо актуальною для українських бізнесменів, фінансистів і споживачів. Незважаючи на певне зростання популярності біткоіну, в цій криптовалюті поки неможливо виконати «білу» операцію, адже відсутнє законодавче регулювання. Таким чином, сьогодні неможна зробити і легальну бухгалтерську проводку у біткоінах.
За своєю суттю біткоіни представляють грошовий сурогат – він може виконувати функцію засобу платежу, але не зможе бути засобом заощадження і визначати пропорцію обміну товарів. Грошові сурогати, на відміну від грошей, не є абсолютно ліквідні, оскільки мають обмежений обіг, і не можуть забезпечити збереження купівельної спроможності. Їх не можна порівняти з фідуціарними грошима, номінальна вартість яких встановлюється і гарантується державою незалежно від вартості матеріалу, з якого вони виготовлені.
За словами спікера, зараз біткоіни активно розкручують професійні спекулянти, оскільки вони побачили в такому сегменті можливість заробити. Однак поки в цій області досить багато ризиків. Біткоіни схожі на дериватив, наприклад такий, як ф'ючерсні контракти. За подібною валютою немає офіційно визнаного забезпечення, в разі будь-яких проблем жоден судовий орган не прийме претензій.
Тому для виконання «білих» операцій з криптовалютою необхідно перевести її в легальне поле.
«Ми закликаємо думати не технологіями, а застосуванням і економічною доцільністю. Ми реалізували проект, який повністю відповідає законам України. Ідея проекту: інтеграція фінансових блокчейн-проектів в реальний світ, тобто, ми поєднали світ біткоіну і реальной фінансовий і юридично визнаний світ» – зазначив Дмитро Зарахович.
Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, надає платіжний інструмент UAPAY.UA. Це зручний сервіс грошових переказів, яким можна користуватися без реєстрації і на різних платформах: комп'ютерах, планшетах або смартфонах.
Підпишіться на розсилку новин: